Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

      

    Mimozemské přirození

    Kontakt jistě proběhne na mnoha místech najednou. Eliminuje se tak případný neúspěch jedné jediné expedice a jistě se získá více informací. Mimozemšťané se tak střetnou se širokým spektrem lidí. Někde budou možná snědeni hladovými domorodci, někde asi dostanou dobře mířenou kulku do žaludku, nebo granát pod tričko a někde v tom mumraji možná vzklíčí semínko vzájemné důvěry a spolupráce. Jisté však je jedno: Na všech prvních novinových stránkách, na všech dostupných frekvencích, na všech monitorech světa vybuchne nová bombastická TV realityShow „KONTAKT“ a zaútočí na koláče sledovanosti silou gigatunové pumy. Takové množství kontaktů se prostě vládám utajit nepodaří. Lidé budou sledovat snažení jednotlivých kontaktních týmů v Evropě, v Americe, Asii, vlastně po celém světe. Některé stanice začnou přenášet záběry z místa KONTAKTU NonStop, některé stanice budou vysílat reportáže o KONTAKTU NonStop, někteří lidé se zblázní. Zaměstnanci si vezmou dovolenou, továrny omezí provoz a úřady se zavřou. Na silnicích klesne úmrtnost téměř na nulu, protože lidi zůstanou doma přišpendlení k obrazovce. Za chvíli se vyklubou nové televizní hvězdy, jak z řad kontaktních týmů pozemšťanů, tak i z řad jejich mimozemských kolegů. Lidé budou přepínat mezi jednotlivými KONTAKTY jako šílení. Sázkové kanceláře vypíší kurzy typu, sní zítra ten velký zelený konečně malého A-Donga z čínské skupiny? V Evropě bude probíhat SMS hlasování o vyřazování a opětovném nahrazování dobrovolníků v kontaktní skupině. V USA se bude demonstrovat proti zadržování informací vládou. Teroristé budou zmateně vyčkávat, až se vše uklidní a jejich akcím se opět dostane zasloužené publicity. Bulvární plátky vyškrábnou nejpikantnější věci ze života členů kontaktních skupin a vystaví je na svých stránkách jako válečné trofeje, ty nejbulvárnější vyškrábnou pikantnosti i ze života mimozemšťanů. Jako naprostá bomba pak zapůsobí zveřejnění prvních fotografií mimozemského přirození. Tak takto nějak budou vypadat první týdny a měsíce Kontaktu na bohatém západě. Na východě se budou všichni modlit, na jihu stále hladovět a na severu mrznout. . Kopštos kopstosak@seznam.cz