Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Kontakt s mimozemšťany

  17. červen XY roku Arthur Smith americký astronom hlásí z observatoře Kitt Peak nedaleko Tusconu, že objevil 11 planetu Sluneční soustavy. Má mnohem větší průměr než tolik diskutovaný meteor Xena, ba předčí samotné Pluto, o které se stále do té doby vedou spory zda ji považovat za planetku či nikoliv. První předběžná měření a pozorování z ostatních observatoří na Zemi skutečně potvrzují, že Smith se trefil do černého. Amerika je hrdá. Prezident USA vyhlašuje na tento den státní svátek. Spojené státy Americké konečně mají planetu, kterou objevil rodilý Američan. 17. červen se stává velkým dnem v americké astronomii a od této chvíle se další datování událostí, které budou následovat, označuje jako bod nula. „Poit Zerro“, kdybychom citovali přesně

  2 den Nově objevenou planetu, kterou Smith pojmenoval údajně po své matce Madlene „Malonea“, lze pozorovat za příznivého počasí ze všech observatoří Země. Objevují se názory, jak je možné, že až nyní o sobě dala planeta vědět, respektive jak je možné, že tak velký objekt unikal doposud pozornému zraku všech astronomů.

  3 den Arthur Anderson sedmaosmdesátiletý profesor z Columbijské univerzity zpochybňuje Smithovu planetu. Tvrdí, že je to „Americké Hollywoodské show“ které svou obludností jde ruku v ruce s nadnárodními konglomeráty, které chtějí jen a pouze zisk. Na jedné straně je pravda, že produkce výrobků s copywrightovým názvem Malonea velmi rychle zaplavila spotřebitelský trh, avšak na druhou stranu Andersonovo obvinění hraničí se stihomamem (však byl několikrát v minulosti hospitalizován ve svěrací kazajce).

  5 den Odborná veřejnost je nicméně znepokojena. Planeta se podle posledních výsledků pozorování vůbec jako planeta nechová. Nepohybuje se po předpokládané oběžné dráze, její poměr velikost/gravitace/hustota a další měření, uvádí v úžas nejednoho amatérského astronoma. Trh s domácími astro-teleskopy zažívá nebývalý boom. Z Thomase Jeffersona (anglický spekulativní obchodník) se stává miliardář, protože 15 červa koupil od Svena Gustaffsona (krachující podnikatel) jednu z největších výroben dalekohledů.

  6 den Sven Gustaffson se zpíjí do němoty. Ačkoliv je včas dopraven do nemocnice Krále Adolfa Gustava, z kómatu se neprobírá a pět minut po poledni umírá na selhání jater. V Morning Starr vychází článek popisující možný katastrofický scénář. Deník spekuluje nad tím, že planeta je ve skutečnost monstrózní meteor, který se řítí na planetu Zemi.

  7den Panika dosahuje vrcholu ve tři hodiny středoevropského času. Právě v tu dobu byly oficiálně vyvráceny všechny spekulace, že se planeta blíží směrem k Zemi. Naopak bylo zcela jednoznačně potvrzeno, že se Malonea řítí neuvěřitelnou rychlostí na Zemi. Američané se stydí za to, že Maloneu objevil Američan a ještě téhož večera byl rozlíceným davem nebohý astronom ukamenován.

  10 den Nepokoje se za pomoci vojenských sil podařilo na celé planetě za ceny vysokých ztrát potlačit. Ve večerních zprávách proběhla zpráva, že NASA (za pomoci tajných špionážních družic) označila Maloneu za umělé těleso. Ve skutečnosti její představitelé oznámili, že se jedná o mimozemskou loď tvaru koule obludných rozměrů. Jestliže se jedná o kosmickou loď, dá se zákonitě řídit a žádná srážka se Zemí nehrozí. Lidé v euforii odklízejí barikády a popíjejí s vojskem na zdraví. Američané jsou hrdí, že mimozemskou loď objevil právě američan a Smith je oslavován in memoriam jako národní hrdina.

  11 den Je téměř dojemné, jak se celá Země sjednotila. Všichni lidé bez ohledu na své povinnosti uklízí nepořádek, které způsobili panikou z přicházejícího armagedonu. „Přeci nechceme, aby tu byl bordel. Co by si o nás návštěvníci z kosmu pomysleli...“ říkají jedním hlasem. Thomas Jefferson je nalezen mrtvý v baru „Světlá stuha“, kde po tři dny a tři noci pil a loučil se s existencí Země. Pitva prokázala, že zemřel na selhání jater. Moc si svých miliard neužil.

  13 den Planeta Země se skví čistotou. Dokonce Island spolu s Japonskem přestali soupeřit o to, který stát harpunuje posledního kytovce ve světových mořích. Ze studu lidí nad svými činy před příchodem civilizace z hvězd má nezvykle vysoký profit církev. Před kostely se tvoří dlouhé fronty a nejeden farář byl ve zpovědnici přistižen v hlubokém spánku. „Práce je to vyčerpávající,“ řekl v rozhovoru pro CCN Papež Michael V. a dodává: „Nicméně doufáme, že za pomocí znovuzavedených odpustků uspokojíme všechny syny a dcery, kteří touží po pokání.“

  14 den Kosmická loď je den ode dne blíž a blíž. Evidentně zpomaluje a chystá se na kontakt. Lidstvo je v napjatém očekávání. Objevili se první spekulace s odpustky. Černý trh zaplňuje poptávku s neuvěřitelnou dravostí. Rusko na důkaz usmíření podstoupilo Japonsku Kurilské ostrovy. Korea se sjednotila. Čína přestala cenzurovat internet a Zimbabwe stáhla své vojenské jednotky ze všech okupovaných území. Vše nasvědčovalo tomu, že se rozhostí mír na Zemi. Avšak pouze do 21.00 SEČ, kdy televizní stanice BBC1 odvysílala diskuzní pořad „A&Q“. Hans Ausdauer, rakouský spisovatel a nositel Nobelovy ceny, se jen tak mimochodem zeptal kdo to vlastně přichází (z hvězd) a co chtějí?

  15 den Deníky téměř všech zemí rozebírají a piplají se v otázce, kterou Ausdauer vyřkl. Shodně nastolují variantu o možném židovském spiknutí, které vychází z jakési biblické poznámky o příchodu mesiáše a nastolení nového řádu pod vedením Židů. Večerní zprávy přinášejí první zprávy o hromadných sebevraždách nejrůznějších sekt. Nejčastější příčinou sebevražd je víra, že je kosmická loď vezme na palubu a odveze do ráje. Protikladem jsou sebevraždy anarchistů jako protest před nastávající světovládou židů.

  16 den Židovská obec se rezolutně distancuje od všech nařknutí z touhy po světovládě. Tím jen paradoxně přilila oleje do ohně (tímto tvrzením chtějí své pravé úmysly židé zamaskovat). Američané jsou rozhořčeni, že zrovna Američan objevil židovskou vesmírnou loď plnou černochů a indiánů, kteří si letí vyřídit s potomky osadníků účty. Smithův dům lehne popelem. Vdova i s dětmi uhoří. Po celé planetě opět rostou barikády a židé jsou transportováni do ghet.

  18 den
  Maleona zpomaluje, ale stále se přibližuje. Ausdauer vystupuje v televizi a žádá všechny rozumné obyvatele Země, aby se zamysleli nad svými činy, které páchají proti jedné skupině lidské rasy. „Otevřete svá srdce,“ prosil. „Jsme všichni jedné krve. Není přeci v našem zájmu abychom v očích návštěvníků z hvězd vypadali jako divá zvěř!“

  19 den
  Nastává radikální obrat. Zdá se, že Hans Ausdauer má nemalý vliv na smýšlení lidí všech koutů světa. Gheta se s velkou pompou bourají a židé jsou pouštění na svobodu. Lidé si uvědomili, že jestliže skutečně v té kosmické lodi jsou židé, bude s ohledem na technologii, se kterou disponují, mnohem výhodnější židy nediskriminovat, neizolovat a nelikvidovat. Jinak by si to židé z kosmu s nežidy na Zemi pořádně vyřídili. Bude lepší s nimi obchodovat!

  21 den
  Myšlenka obchodování se židy z vesmíru je natolik silná, že překonává všechny představy. „Jistě disponují novou technologií a vědou, o které se nám do teď jen zdálo,“ řekl Andrew Gattes pro časopis Time. Američané jsou pyšní, že kosmickou loď napěchovanou neomezenými obchodními artikly objevil Arthur Smith, rodilý američan a vznáší na mimořádném zasedání OSN žádost, aby z tohoto privilegia mohli právě Američané mít nárok jako první podepisovat smlouvy. Alexej Dimitrov, generální tajemník OSN, žádost se smíchem smetl ze stolu a Spojené státy Americké na protest potřetí vystoupily z OSN.

  22 den
  Armáda rozprášila po deseti hodinách demonstraci před úřadem NASA. Demonstrující žádali právo na informace. Respektive sdělení, že je nebo není NASA v kontaktu s kosmickou lodí. Doposud totiž nebyl nikdo schopen navázat s židy z hvězd kontakt. Všichni se židům smějí, že neumí zacházet s vysílačkami.

  26 den
  Malonea je již vidět pouhým okem a pohybuje se na úrovni ekliptiky Marsu. Evropská unie ostře napadla Spojené státy americké, že prostřednictvím NASA tajně komunikuje a podepisuje obchodní smlouvy s vesmírnými židy. Mají toho okamžitě nechat. USA i NASA nařčení odmítají a naopak obviňují Evropskou unii, že se židy z hvězd komunikují pomocí radioteleskopu v Jodrell Bank, který by sice měl být již sto let mimo provoz, ale stále je funkční. „Máme na to usvědčující satelitní snímky!“ vykřikoval Karl Mc Morgen na tiskové konferenci v Bílém domě.

  28 den
  Spojení stále nebylo oficiálně navázáno, téměř všechny státy a národy se hádají a obviňují navzájem. Na několika místech došlo k menším potyčkám (pouze o síle jedné roty). Muslimové po dlouhých letech míru s křesťanským světem opět začali běhat po světě omotáni dynamitem a vyhazují se do vzduchu ve jménu Aláha a také faktu, že jsou více vidět židé než oni, Arabové, kteří dali světu algebru.

  31 den
  V New Yorku byl slavnostně odhalen pomník Arthura Smithe, objeviteli kosmické lodě Malonea. Kosmická loď ke všemu roztáhla jakási křídla a nastavila je slunci. Křídla byla iden
  tifikována jako (s největší) pravděpodobností solární baterie. Málokdo tomu věří.

  35 den
  Znovu se rozšířila šeptanda o spiknutí. Vše nasvědčuje tomu, že mimozemšťané nejsou židé, ale krvelačná monstra, která si přicházejí podmanit lidstvo a využívat je jako zdroj potravy, protože tam, odkud přicházejí jim žvanec došel. Proto cestují od planety k planetě, hledají život a snědí na co přijdou. Znovu se staví barikády a zbrojí na obranu před hnusnými „Emzáky“. Všichni, kteří požadují dialog jsou nemilosrdně umlčováni.

  36 den
  Kdosi spočítal, že od objevení kosmické lodě uplynulo 36 dní. Šestka je dvojnásobek trojky, šest plus tři je devět, tři krát tři je taky devět a to jsou satanská čísla, což je špatně. Dnes se něco stane. Ačkoliv s touto informací přišel bulvární tisk, účinky byly nevídané. Rabování, znásilňování a anarchie se šířila jak tsunami. Dav zničil pomník Arthura Smitha. Amerika je pohoršena, že jako první uviděl a oznámil příchod satana Američan.

  38 den
  Kosmická loď Malonea stáhla své solární panely a neuvěřitelnou a stěží spočitatelnou rychlostí si to zamířila pryč ze sluneční soustavy.

  40 den
  Malonea opustila sluneční soustavu a exponenciálně se zvyšující rychlostí mizí v temném vesmíru. Je svolán mimořádný kongres hlav států. Hledá se odpověď na otázku proč kosmická loď odlétla pryč aniž by se vůbec pokusila navázat s lidstvem kontakt, a jestli je za to někdo zodpovědný (nikdo si nechce připustit, že se tu loď ve skutečnosti jen zastavila aby „natankovala“). Francouzský preziden
  t se málem popral s Tureckým předsedou vlády díky nemístné poznámce o židovském původu francouzského státníka. Po celý průběh kongresu byla atmosféra napjatá až nevraživá. Původně měl trvat týden
  , ale byl ukončen po šesti hodinách neustálých hádek a tahanic.

  41 den
  Válka mezi Jižní a Severní Koreou. Japonci vyhráli souboj s Islandem. Poslední velryba harpunována. Island truchlí, protože nemůže dokončit výzkum kytovců.

  43 den
  Zimbabwe bylo vymazáno z mapy světa Botswanou. Rusko se pokusilo, neúspěšně, získat zpět Kurilské ostrovy. Profesor Arthur Anderson každému na potkání říká, že to věděl už na počátku, že je to všechno jen „Americkej vtip!“, a že to předpovídal, a že ho nikdo nechtěl poslouchat...

  44 den
  ...běh dějin se vrátil zpět do vyjetých kolejí...

  Dušan Hrazdíra dusan.hrazdira@seznam.cz