Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Ufoni jsme my!


  Na počátku Bůh stvořil neandrtálce. Snad stvořil jen kvasinky a dál měl pravdu Darwin - ale to už dnes není důležité. Podstatné je, že rod homo jsou potomci marťanů.
  Marťani se evakuovali z chladnoucího Marsu koncem pozemské doby křídy. Na Zemi v tehdejší Atlantidě se jim výborně dařilo. Vysocí pět metrů, vybaveni vyspělými znalostmi a technologiemi, na Zemi prakticky nesmrtelní (pozůstatkům těchto regeneračních schopností těla v genomu se dnes říká rakovina) - na jeskynní pralidi působili jako bohové. Vesele si stavěli pyramidy a jiné dnes nevysvětlitelné stavby, a nepotkali zde relevantního nepřítele.
  Když však marťani vyplenili opadavé pralesy a sežrali všechny dinosaury - neandrtálcům došla potrava a hned vzápětí trpělivost. Výška se najednou stala nevýhodou, a vesmírní kolonizátoři byli do jednoho vyhubeni. Válku civilizací přežila jen jejich genová banka.
  Sukcesívní neandrtálci ještě dlouho používali importované technologie marťanů, rozvíjeli sofistikované vědní obory a technologie, založili několik nových civilizací. Jen martské laboratoře na klonování se zcela vymkly kontrole. Genetická kultura klonů bez supervize Tvůrců bleskurychle zdegenerovala - a namísto produkce pracovitých a inteligentních titánů, začaly ve zkumavkách bujet různé barevné a rasové mutace zakrslých a lenivých tzv. lidí, HOMO (Half-assed Oaf of a Mars Organism).
  HOMO se exponenciálně množili, pak už i mezi sebou, usurpovali životní prostor. Mírumilovní a hloupoučtí neandrtálci proti nim neměli šanci, byli vyvražděni a snědeni. Homo se pak prohlásili za sapiens a pak ještě jednou sapiens. Památky na martskou civilizaci byly označeny za dílo ďábla, a všechno co se podařilo najít, muselo být zničeno. Z flotily vesmírných lodí zbyl jen železný sloup v Dillí, opulentní města byla vybydlena a zpustošena, technologie a znalosti zapomenuty, a nastala vláda podprůměrnosti. Ta panuje dodnes.
  Takže - žádní mimozemštani nepřijdou a nesnědí nás.
  Už jsme přišli a pozemšťany snědli.

  Martin Šorm martinsorm@telecom.cz