Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  My je nechceme

  Mimozemšťané z mého pohledu mají docela velký zájem na tom aby se setkali s novým inteligentním druhem. Ale my je zavrhujeme a vizionářům nadáváme do snílků a mystifikátorů.
  Např. Billy Meier, muž žijící s "komunitou věřících" na švýcarském venkově. Prý prodělal několik kontaktů. Mimozemšťané mu dali důkazy o své existenci, nafotil tisíce autentických, vědci potvrzených fotek. Nahrál zvuky, které, kdyby chtěl podvádět, by musel nahrát na přístrojích za desítky tisíc euro, přičemž žije jen z toho co si vypěstují a vyrobí. A proč mu nikdo nevěří.
  Poněvadž lidstvo ještě není a ani nechce být připraveno na kontakt. Honíme se za majetkem, kupujeme věci, které vidíme v televizy třeba jenom proto, že jsme závistivý vůči ostatním. A co by se stalo kdyby veřejně přistáli.

  1) Byli by zajati Světovými Policajty (myslím Američany) pro výzkum a pokud by se bránily Američané by nalhali světu o nebezpečí jež představují.
  2) Byli by atakováni Araby, podle nichž to jsou nepřátelé Alláhovi. Ta jejich fanatizace náboženstvím si nezadá s americkým patriotismem.
  3) Hlavouni korporací by z nich udělaly výtečný prodejní artikl (viz Planeta opic 2 díl).
  4) Ale nejpravděpodobnější je to, že by se široké masy díky tajným službám opět nic nedozvěděly.

  Tak jako tak bychom se je snažili ponížit a dokázat si že, ač přiletěli jsme lepší než oni a degradovali by jsme je na světové mazlíčky. Uřčitě bychom je nenechali odletět zpátky. Museli by se odtud dostat násilím. Proto Billy Meier říká že teprve připravuje půdu pro někoho, kdo světu ukáže pravou cestu k setkání s nimi.
  A to se hned tak nestane. Stejně jako kdyby se objevil nový Ježíš Kristus a začal kázat, brzo by skončil v nějakém blázinci se svěrací kazajkou, nadopovaný sedativy. Možná, že už někde takhle sedí...

  Radek Martinek Ethernalboy@seznam.cz