Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Hlídací sondy

  V průběhu let jsem si sám pro sebe vytvořil teorii o přítomnosti mimozemských civilizací zde na Zemi. Tato teorie dokáže vysvětlit všechny dosud předložené hypotézy o nevysvětlitelných jevech na Zemi. Ať už se jedná o mimořádné stavby, existence dřívějších civilizací, náboženství, minulé životy, UFO atd. atd.

  Jsem přesvědčen, že naše Země už v minulosti návštěvu mimozemšťanů zažila. Nemusela to být přímo návštěva žijících bytostí, ale mohla to být návštěva jen nějakého automatu, který má za úkol vyhledávat planety s existujícím životem a zařazovat je do okruhu sledovaných

  Nejprve musím předeslat, že je vysoce pravděpodobné, že vyspělejší civilizace se žádným způsobem nebude snažit ukázat civilizaci nižšího stupně. Je nutné si přiznat, že naše civilizace je jednoznačně na úplně prvotním stupni vývoje. Nemůžeme si ani na chvíli myslet, že bychom my ve vesmíru objevili nějakou jinou civilizaci na nižším stupni úrovně, než jsme my. My můžeme objevit jen nějaké stopy civilizace daleko vyspělejší a budeme se muset hodně snažit, aby se nám tato civilizace nějakým způsobem odhalila.

  Až my začneme objevovat jiné civilizace ve vesmíru, tak už budeme muset být na takové úrovni, že nebudeme chtít se této civilizaci představit, bez toho aniž bychom věděli, že jim tím nemůžeme uškodit. Pokud bychom snad chtěli ve vesmíru zasahovat dřív než dospějeme, budeme velmi rychle umravněni neviditelnou rukou společenství vyspělých civilizací, které nás už teď mají pod kontrolou.

  Ten systém, který nás sleduje, zde byl nainstalován asi v období, kdy nějaká menší sonda zaregistrovala na zemi jakousi uvědomělou činnost, například rozdělání ohně. Já bych se spíš přikláněl k domněnce, že tato sonda zaregistrovala zvláštní vlny vznikající jen v mozku, který disponuje už druhou signální soustavou.

  V tomto okamžiku se poprvé mohla projevit základní odlišnost technologie, kterou sem poslala vyspělejší civilizace. Tato technologie využívá objevu, ovládnutí a využití nadsvětelných částic. To jsou částice, které se pohybují nadsvětelnou rychlostí a zcela podléhají principu neurčitosti. To znamená, že v dané chvíli jsou všude a zároveň nikde.

  Tato technologie umožňuje, aby nějaká informace mohla být na několika místech vesmíru najednou. Pokud ovšem dokážeme tu potřebnou informaci těm nadsvětelným částicím nějak předat a jinde si ji zase vyzvednout.

  Bez ovládnutí této technologie se nemůžeme ani pokoušet dostat do klubu vyspělých mimozemských civilizací. Toto je opravdu hlavní podmínka. Jinak jsme jen jako trosečníci na ostrově mimo všechny plavební trasy.

  U Země hlídající sonda poslala nadsvětelnou rychlostí zprávu jejím tvůrcům o nutnosti zvýšit kontrolu nad touto planetou. V ten okamžik se začal kolem naší planety instalovat univerzální komunikační systém. Něco jako GPS, ale zase na základě nadsvětelných částic. Tudíž pro nás neviditelný a nezjistitelný. Tento systém dokáže sledovat Zemi do všech podrobností. Především monitoruje činnost všech myslících mozků a veškeré informace zaznamenává. Tento systém je ovšem interaktivní a může s každým mozkem komunikovat. Naše mozky této komunikace ovšem neumí řízeně využívat. To ale neznamená, že by to nešlo. Ten systém k tomu byl dokonce původně vytvořen.

  Jeho tvůrcům slouží na všech planetách, kde byl umístěn, ke vzájemné komunikaci, k ukládání dat a dokonce i k přenosu energie. Tato komunikace samozřejmě probíhá i v rámci celého vesmíru.

  My se s činností tohoto systému můžeme setkat u některých zvlášť citlivých jedinců. Někdo se může připojit v hypnóze, někdo ve snu. Například minulé životy jsou jen indukcí některých starších záznamů tohoto systému. Někteří lidé, kteří mají bohatou fantazii (vynálezci, spisovatelé, umělci), jsou také citlivější k interakci s tímto systémem.

  Vypadá to, že v historii lidstva, se vyskytli i jedinci, kteří dokázali tohoto systému využívat vědoměji. Mohli pak využívat i jeho energetických možností. Například ke konání "zázraků". Mohli přemísťovat těžké předměty, sami levitovat apod. Mohli i věštit, protože nadsvětelné částice umožňují částečný pohled do budoucnosti. Proto se nám někdy zdá, že se nějaká událost už stala. To je zase jen malý dotek tohoto systému. Nelze ani vyloučit, že mimozemšťané už naši Zemi navštívili a podle všeho tento systém hojně využívali. To bylo ale před nynější technickou civilizací, kdy ještě nikdo nemohl odhalit existenci nějakého podobného systému. S nástupem techniky, především po objevu elektromagnetických vln, už bylo obtížné svou přítomnost zde maskovat, a tak se co nejvíce stáhli ze všech kontaktů.

  Teď už bude jen na nás, kdy budeme moci využít neomezeného potenciálu společenství vyspělých civilizací. A bude to až v době, kdy i my budeme moci něco tomuto společenství přidat.

  Nepočítám, že to může být v příštích sto letech.

  V každém případě nás nikdo z tohoto klubu civilizací nijak neohrozí ani nesežere. Oni už nejsou závislí na přírodních zdrojích, o které by na této planetě mohlo někomu jít.

  Nás by mohla navštívit civilizace s podsvětelnou technologií odněkud z okolí několika světelných let a s tou bychom se asi uměli poprat, nic jiného ani neumíme. Jenže požrat bychom se navzájem nemohli. Nad námi přeci cosi pořád hlídá.

  S mezigalaktickým optimismem

  Vítězslav Foltýn nytlof@quick.cz