Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Gravitační vlny

  Dospělo se k tomu, že inteligentní život, který hledáme je na takové technické úrovni, že neznečišťuje svoje okolí rádiovými vlnami. Jako jediné finančně únosné se ukázalo sledování gravitačních vln. Podařilo se postavit interferometr s citlivostí vyšší než h=10 na -21 a toto číslo narůstalo. Díky tomu bylo možné zachycení „inteligentního“ signálu.

  Technický pokrok postupoval v honbě za efektivností a účinností… Kdo chtěl do vesmíru musel se nechat digitalizovat, vysílání našich inteligentních gravitačních vln, na kterých by se vyslala mysl jsme nebyli schopni a proto jsme posílali plechovky inteligence. Při této honbě se ukázala fyzická existence jako neefektivní a lidé se Země vysídlili na oběžnou dráhu blíže ke Slunci, kde jim k životu stačila sluneční energie a vesmírný materiál. Ze Země se stala rezervace pro „zvířata“. Člověk každodenně konfrontovaný s distribuovaným výpočetním výkonem a volným tokem informací, nutností platit za každý posun desetinné čárky pro udržení svojí inteligence v chodu, byl nyní podle svých slov „připraven na všechno“.

  Kontakt s civilizací namodulovanou na nosnou gravitační vlnu neutronové dvojhvězdy nebyl pro lidi překvapením. Po dekomprimaci obrovského množství dat se ukázalo, že civilizace vyčerpala energetické zdroje ve své blízkosti, a proto se rozhodla svoje vědomí uložit do gravitačních vln, aby tyto informace nikdy nebyly ztraceny. Této civilizaci se povedlo uniknout v plechovkách podobným těm, které vysílali lidé, ale spokojili se s menším množstvím a kolonie, které tyto lodě založili byly malé. Smyslem této civilizace bylo pouze získávat informace a zálohovat je… Lidé poněkud zklamáni jednoduchostí jejich života, byli ohromeni objemem dat shromážděným za eony času. Civilizace se spokojila s omezeným výpočetním výkonem poskytnutým lidskou civilizací a posláním několika inteligentních plechovek nyní obsahujícím i lidské informace. Takto začala prosperující kooperace s mimozemšťany, jejichž jediným životním cílem bylo „neztratit se“.

  Adam Berger, student třídy S4 ze SPŠE Olomouc wert668@seznam.cz