Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Byli v Postoloprtech

  Bádání, jestli si nás nějaká civilizace najde nebo ne, jsou zřejmě zbytečná. Budou-li chtít, najdou si nás, budou-li chtít, nebudeme o tom mít ani potuchy.

  Vypadá to ovšem tak, že si nás už dávno našli.

  Po dlouhém bádání v severozápadních Čechách jsem zde odhalil pozůstatky megalitického systému s komunikační a naváděcí funkcí a pravděpodobným obranným i duchovním a symbolickým významem. Kruhová struktura o průměru 0,1Myard (100 000 megalitických yardů = 83 km), vytyčená pomocí řady významných bodů v terénu, kromě jiného naváděla vesmírná plavidla k přistání v místě dnešních Postoloprt, nejúčinněji možná v nočních hodinách při použití osvětlení pomocí ohňů. Jako památku na dávné aktivity nám předkové zanechali název města, který zřejmě vznikl zkomolením jména zaniklého kláštera Porta Apostolorum, brána apoštolů. Tento název možná vyšel z ještě staršího pojmenování místa, kdy přistávající nebyli nazýváni nebeskými apoštoly, ale nějak obdobně.

  Jestli dnes již zrušené vojenské letiště využívá přistávací dráhy po nebeských hostech, by možná byla už trochu krkolomná konstrukce, ale možná, že nějaký návštěvník, který by se mohl dostavit dnes, připravenou dráhou nepohrdne.

  Zabýval jsem se také otázkou, co zde naši nebeští hosté hledali tak důležitého, že jim stálo za to investovat do tak velké stavby. Možná, že na to přišla moje žena, když jsem jí jednou líčil cíl své badatelské cesty do těchto míst. Na otázku, kam zase jedu na tom kole, jsem jí vypočetl svoji trasu.

  "Nejprve jedu do Kozojed, potom do Solopysk, dál přes Hříškov a Hřešice do Smilovic. No a potom zbývají snad už jenom Divice."

  Po chvilce zamyšlení z ní vypadlo: "A tomu říkáš výzkumná cesta? Nechceš radši zůstat doma?"

  Zůstal jsem tedy doma a Divice nebyly. Otazníky zůstávají.

  Že by koncentrace tak zvláštních místních jmen nebyla úplně náhodná a byla dalším pozůstatkem aktivit milých mimozemšťanů? A ke všemu ještě nočních aktivit.

  V tom případě jsou jistě mnozí stále mezi námi.

  Ostatně, sám si dosti často připadám jako mimozemšťan.

  Vít Engliš vlen@volny.cz