Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Vesmír je život

  Vesmír je jiný, než se nám jeví, myslím. Ne, že bychom byli naprosto mimo, ale přece jenom je našemu vnímání přístupná jen malá realita, která je součásti reality velké, absolutní. Co jsme tedy schopni vnímat? Vnímáme realitu naší, tedy člověčí, a to na dvou vzájemně propojených bázích: fyzické a duchovní. Bez ohledu na současné civilizační upřednostnění materie, fyziky a její úspěchy, netroufnu si tvrdit, že jsme se právě díky exaktní vědě dostali blíže ke kontaktu. Co když tak učinili jogínští mudrci už před tisíciletími, a to prostřednictvím hlubokých meditací v říši interaktivního duchovna? Třeba tu kontakt byl i fyzicky. Důkazů se předkládá dosti a mnozí jim s vervou věří. Jsem jeden z nich.. Kontakt tu byl - a je - trvá kontinuálně. V naší malé realitě. Bezděky vás napadá: A co je za ní?

  Ve velké realitě vesmíru neplatí námi vytvořené zákony. Ani etické ani fyzikální. Tedy platí, ale zlomkově a dočasně, jelikož vesmír je ženoucím se dynamem. Vesmír se hemží životem. Doslova.

  Proboha, vždyť nám se ztrácí neskutečné kvantum hmoty! Nevíme nic o vesmíru. Tedy nic podstatného. Můžeme jen odvozovat z naší zkušenosti. Fantazírovat na našem malém reálném podkladu. Takže co.

  Mimozemšťanů je mnoho. Je jich mnoho kvalitou i kvantitou. Obývají různé světy, z nichž některých bychom se nikdy s našimi opičími smysly nemohli prostě nadát. V budoucnu, pokud přežijeme, zlidštíme, a objevíme nová tajemství, s nimiž se nám život ve vesmíru v celé své šíři samozřejmě a lehce vyjeví zpod clony, kterou tvoří naše zvířecí přirozenost.

  Mnozí o nás ví, ještě více však nemá tucha (zde vycházím z faktu, že my, lidé, o Nich víme, zbytek biomasy však neví, co je vědět. Tak jsem to analogicky přenesl na zbylý vesmír :-) a doufám, že mi to krásný smrk u nás na zahradě odpustí). Ti, co ví, jsou Oni. V deseti jsem viděl NLO (toho času moje zkratka UFO). Nebyl odsud. Vědí o nás, nevím jací, ale vědí. Ale já o nich taky vím. Jsme načrtlí jako Oni. Skoro splýváme.

  V naší malé realitě jsem v pozemském časoprostoru ovládnutém přitažlivostí a všehostárnutím byl schopen sledovat Jejich této realitě podřízený výtvor za pomocí vizuálního orgánu - oka - a dnes chápu svým složitějším poznávacím orgánem - myslí -, že moje malá osobní realitka od té doby povyrostla. I díky tomuto okamžiku.

  Číselně nevyjádřitelná kvanta se v mnoha ohledech dotýkají života ve vesmíru. Více než šest miliard malých osobních realit pokročilejšího rázu jen na Zemi. Díky běhu času jsou tyto reality měňavkami a nikdy neustávají v úprku kamsi. A co moje bakterie ve střevech, kterých je víc, než mých tělesných buněk? Neskutečné geometrické řady realit. A moje fena, krásný smrk či houba v lese? Reality, které neprohlédnu. Ale vím o nich. Všude je živo, kontakt je dnes a denní. Není života bez kontaktu. Kdo přijde, řka: kontakt není, říká: život není. Dostane od toho nejživějšího pěstí. Řeknu vám tajemství: Vesmír je synonymem slova život.

  Grizli 1grizzli@seznam.cz