Památce německého ovčáka Gordona (*23.4.1984, +5.3.1996), který mě přivedl k poznání, že události světové, domácí, rodinné a psí mají ze zřetele věčnosti stejný význam. Neviditelného psa dovedl dělat způsobem, jaký jeho nástupce rottweiler Bart zatím neumí napodobit.
  
Hyena

 Hledání:
 Sekce:
NEVIDITELNÝ PES
ZVÍŘETNÍK
SCI-FI

Zpět na hlavní
    stranu


 O Hyeně: Tato verze Neviditelného psa navazuje na původní koncepci z roku 1996; autor textů a obrázků je vydavatel NP Ondřej Neff. Odkazy na sekce a jednotlivé rubriky vedou do plné verze NP. Pokud máte zájem o čtení jen této verze psa, zaznamenejte si její adresu do bookmarků (oblíbených adres).

Kresba Martin Zhouf

Vaše reakce laskavě zasílejte autorům, pokud je uvedena mailová adresa, nebo mně na adresu ondrejneff@gmail.com s označením workshop nebo kontakt.
Pravidla hry jsou zde, na úvodní stránce.
Děkuji za zájem za všechny Mimozemšťany


Aston


SPECIÁL:
Byl jsem v kosmu
1. část
2. část
3. část
4. část
(Ivo Vašíček)


Fórum KONTAKT
Po registraci a přihlášení tady můžete diskutovat do aleluja, dokud vás neodnesou ufoni.

Ikarie:
leden /  únor  /  březen  /  duben

Příspěvky podle typu:
Souhrnné analýzy:
Lidé-kosmoni-pole (Ivo Vašíček) / Temná masa a vesmír (Ruda Mentzl) / Jsme plíseň (Ivo Vašíček) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Jaký je účel živé přírody (Ivo Vašíček) / Vesmír je život (Grizli) / Předpoklad kontaktu (Přemek Fiala) / Skepse je zbytečná (Jan Gruber) / My jsme kontakt (Jiří Doubek) / Cesta je v nanotechnologiích (Jiří Ventluka) / Ideální světy (Jan Pohunek) / Válka nebude (Daniel Pánek)
NOVÉ

Jací jsou:
Skupinové vědomí (Karel Bartoš) / Existence mimo hmotu (Vítězslav Foltýn) / Jak počítají kosmoni (Ivo Vašíček) / Náboženství ET (Ondřej Šimon) / Ještě ke kosmonům (Ivo Vašíček)

Jak by to proběhlo:
Protiletecká obrana (Jan Pohunek) / Temná masa (Ruda Mentzl) / Gravitační vlny (Adam Berger) / Obrazová komunikace (Ondra Trampota) / Rádiová komunikace (Martin Heisler) / Xeochydří empatie (Jan Horáček) / Ufoni jsme my! (Martin Šorm) / Náboženský fanatismus (Ondřej Šimon) / Biologická invaze (Radek Martínek) / Neutralita ve válce ET (Ondřej Šimon) / Nejdříve střílej a pak se ptej (Juraj Chlebec) / Obchod jako motor kontaktu (Juraj Chlebec) / Scénář typu zašlápnutý šváb (Milan Březina) / ET jsou ve válce (Ondřej Šimon) / Jak předejít útoku ET (Ondřej Šimon) / Pouhé tankování (Dušan Hrazdíra) / Dopravní prostředek z předtransformačního období (Ivo Vašíček) / Politická hra ET (Ondřej Šimon)
NOVÉ

Skeptici:
Kontakt nikdy nebude (Miroslav Frais) / Jsou to duchové (Přemek Fiala) / Příliš úzká okna (Josef Kočí) / My je nechceme (Radek Martínek) / Pravdepodobnosť inteligentnej komunikácie je nízka (Marian Smolík) / Je to mýtus (Mirek Bulava)

THEY ARE WATCHING US:
Už jsou tady (Rowdy) / Už nás jedí (Jan Kovanic) /Hlídací sondy 1 (Vítězslav Foltýn) / Hlídací sondy 2 (Vítězslav Foltýn) / (Nejdřív pozorování (Ivan) / Přišli a zničili nás (Jan Šimůnek) / Byli v Postoloprtech (Vít Engliš)

Vtípky:
Jsou to Maďaři (Petr Zenkl) / Pravděpodobnost (Přemek Fiala) / Kdo je Mimozemšťan? (Milan Hrubeš) / Nebezpečný frajer (Jan Michálek) / Starý dluh (Mirek Bulava) / Mimozemské přirození (Kopštos)

Osobní světy:
Svět Tomáše Javůrka:
Jací jsou dvourucí čtyřnožci / první scénář kontaktu - Únos a dorozumění / Pokus o kontakt / Obecné údaje / Další obecné údaje

Aktualizováno 8.6.2006 (příspěvky od poslední aktualizace jsou označeny červeně NOVÉ)
    A přece nás snědí!
Maurice de Boulignard, 1.4.1932 (?)
Nepřehlédněte diskusní fórum o Kontaktu! Čtěte, diskutujte, zatím je tam hanebně málo příspěvků.

    

  Temná masa

  Realizace kontaktu:
  - první detekce a potvrzení existence grav. vln
  - zdokonalování techniky
  - techniku dotahují vojáci do neuvěřitelné citlivosti aby mohli detekovat přesuny vojenských strojů
  - plané poplachy, vlny jsou rušeny, falešné vlny vznikají přímo někde na Zemi, ale nelze je stotožnit s konkrétními zdroji
  - vychází najevo, že vlny vznikají přesuny temné hmoty
  - osahávání temné hmoty gravitačními radary, první grav. mapa Temné Země
  - zjištění inteligence

  Důsledky:
  - psychologické důsledky minimální. Od potvrzení existence gr. vln do zjištění inteligence v temné mase uběhl dlouhý čas. Mezi tím bylo spoustu spekulací, dílčích objevů, falešných zpráv - čtenáři Blesku již dávno tušili, že se něco podobného vyvrbí. Půl národa stále nevěří.
  - vliv na technologii žádný. Poznatky nejsou žádné straně mnoho platné, protože baryonová a temná hmota podléhají jiným interakcím-žádné nové materiály
  - vliv na vědu: fyzika-rozkvět, vliv i na aplikovaný výzkum. Matematika-rozkvět, nalezení mostů mezi jednotlivými mat.obory-urychlení výpočtů.

  Vztahy:
  A) Na úrovni vyměny informací-přírodní zákony neumožní jiný druh styku
  B) Vzájemná intervence
  1) Temná Země není na tomtéž místě jako Země: Stavba obřího generátoru gr. vln, který umí na druhé straně přesouvat předměty. Přesnost generátoru plus mínus jedna planeta, vlastně zbraň schopná vyvolat zemětřesení. Nakonec se všichni potlučou slapovými vlnami.


  2) Obě strany dovolí na své zemi konzulát. Mimozemštěny principiálně nelze materializovat, pracují tam místní obyvatelé (možná naklonovaní speciálně pro tento účel, možná roboty) věrní příkazům, které dostávají z gr. vysílačky.
  Ti mohou:
  I) Být nositeli zajímavé kultury, správného přístupu k životu, zhasínají v koupelně, lidé se na ně chodí dívat a o Vánocích si umiňují, že budou také takoví. Některé sekty je napodobují.
  II) Apelovat na svá práva tak dlouho, dokud jim citliví spoluobčané nedovolí postavit armádu pro obranu.

  Ruda Mentzl mailto:mentzlovi@quick.cz